Nejnovější recenze ze sekce Baskytary

Pasadena STB 150

Pasadena STB 150

Ověřený zákazník MUZIKER.cz František C.

Přidáno: 14. září 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Obdržel jsem něco, co jsem si neobjednal !!

Nevěřte tomu, že vám obchodník pošle přesně to, co si objednáte !!

Jackson JS Series Spectra Bass JS2

Jackson JS Series Spectra Bass JS2

Ověřený zákazník Kytary.cz Zdeněk Novotný

Přidáno: 8. srpna 2023

• Krásně provedený povrch kytary
  • Dobře se drží, perfektní užší hmatník
  • Slušné snímače, když se na začátku dobře naladí, má hodně dobrý zvuk

No, co dodat. Prostě Jackson. Užší rychlý krk, příjemný na dotek. Krásný finiš povrchu. Řekl bych, že to má i slušné snímače. Po vybalení je nutné pořádně naladit, výrobce struny asi z důvodu transportu a skladování struny nedotahuje. Takže jsem motal a motal. :-) Po naladění hodně dobrý zvuk, krásně hraje.

Jay Turser JTB 40

Jay Turser JTB 40

Ověřený zákazník Kytary.cz Jan G.

Přidáno: 6. srpna 2023

(naposledy upraveno 6. srpna 2023)

Zakoupeno v Kytary.cz

Moc hezky udělaná a dobře zvukově znějící SHORTSCALE (menzura 32placů) basa .
Tělo je vyrobeno z masivu - jeden kus dřevěné desky .
Poctivě vyrobená - vše je čisté a pěkně lícujie .
Lesklé lakování je poloprůhledné a je tak patrné i žilkování dřeva ( moc hezké )
Krk je polomat , což je škoda lesklej lak by mu slušel víc .
Bohužel matník NEMA začištěné pražce a je to celkem cítit .
Je celkem lehká kolem 3 kg takže manipulace je OK .
Za tu cenu paradní "malá" basa od slušného výrobce .

Dimavery MM-501

Dimavery MM-501

Ověřený zákazník Profi-dj.cz wiestan

Přidáno: 2. srpna 2023

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Nové dobrodružství pro milovníky baskytary.
Gewa VGS RCB-100 set

Gewa VGS RCB-100 set

Ověřený zákazník dhn.cz Pavel

Přidáno: 28. července 2023

Zakoupeno v dhn.cz

Ve své kategorii v pohodě. Už jsem to vyzkoušel a jsem spokojen. Zatím úplně stačí.

Sire Marcus Miller P5 Alder-4

Sire Marcus Miller P5 Alder-4

Ověřený zákazník MUZIKER.cz tb28

Přidáno: 27. července 2023

(naposledy upraveno 18. září 2023)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi povedený nástroj v poměru cena/kvalita. Naprosto luxusní krk (je vyroben z pečeného javoru). Zvuk a pohodlnost při hře na tuto basu je vynikající.
Sandberg Electra II VS4

Sandberg Electra II VS4

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. července 2023

• Poměr cena/výkon
Jay Turser JTB-400C-BK-A-U

Jay Turser JTB-400C-BK-A-U

Ověřený zákazník Kytary.cz Jan G.

Přidáno: 17. července 2023

(naposledy upraveno 17. července 2023)

Zakoupeno v Kytary.cz

je celkem těžká ( kolem 4kg ) . Suprově zpracovaná , vše lícuje a drží jak má . Tělo je z JEDNOHO kusu . Lak krásnej . Ale hlavně hmatník má ZAČIŠTĚNÉ pražce , takže nikde nic neřeže do prstů . Super zvuk . Dneska už neplatí že levná kytara = šmejd . Když hledáte svou "záčátečnickou" basu - jo rozhodně doporučuji

SX SJB62

SX SJB62

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Jan G.

Přidáno: 13. července 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Moje první JB basa od SX . Kámoš se mi smál že za tu cenu to bude šrot - no a pak mu spadla čelist a musel uznat že ta basa snese srovnání i s jeho mnohem draším kouskem .
No a tet ke kytaře : je hodně těžká ( kolem 5kg ) . Suprově zpracovaná , vše lícuje a drží jak má . Tělo je z JEDNOHO kusu . Lak krásnej . Ale hlavně hmatník má ZAČIŠTĚNÉ pražce , takže nikde nic neřeže do prstů . Super zvuk . Jen ty plastové ovadače kazí dojem . Dneska už neplatí že levná kytara = šmejd

Ibanez SR405EQM

Ibanez SR405EQM

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Matěj

Přidáno: 27. června 2023

(naposledy upraveno 27. června 2023)

• Pohodlný krk
  • Variabilní a krásný zvuk
Cort Action Junior OPW

Cort Action Junior OPW

Ověřený zákazník all4sound.cz Ranlom

Přidáno: 12. června 2023

Zakoupeno v all4sound.cz

Ač by se to na první dojem nemuselo zdát - tato el.basa Cort Action Junior (s krátkou menzurou ) je velmi zajímavá.
Tato el. basa má velmi specifický zvuk, který je dle mého názoru hlavně způsoben (i mimo jiných faktorů) atypickým umístěním (pouze) jednoho snímače (bohatě stačí).
Jak je známo zpravidla se snímače umísťují tak, že jeden snímač je u kobylky (zdůrazňuje výšky) a druhý u krku (zdůrazňuje hloubky) - v tomto našem případě má tato el.basa snímač umístěn právě v jakési "mezipoloze", tj. v místě (někde uprostřed) mezi místy na která se umísťují snímače ke kobylce a ke krku - a z tohoto důvodu má tato el.basa specifický zvuk - jednak hutný basový, ovšem "nerozplizlý" tj. konkrétní a "čitelný". Zvuk je pěkně brumlivý, hutný, konkrétní a "čitelný", a také ve všech polohách vyrovnaný. Obsahuje také velmi mnoho harmonických kmitočtů.
Snad jsem to napsal srozumitelně, pokud ne - tak mi to promiňte.
Bylo by docela zajímavé (a také si to dovedu docela živě představit), kdyby se tento typ el.basy vyráběl jako bezpražec - zajisté by zvuk tohoto bezpražce (s takto umístěným snímačem) byl velmi zajímavý. A pokud by se tento typ el.basy vyráběl jako bezpražec, tak bych neváhal a zakoupil bych ho.

Ibanez GSRM20B

Ibanez GSRM20B

Ověřený zákazník Kytary.cz Jirka

Přidáno: 17. května 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Pěkná...provedení, povrch, tvar, zvuk, jsem spokojen... a dobrá cena...

Gibson Les Paul Junior Tribute DC

Gibson Les Paul Junior Tribute DC

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Jakub

Přidáno: 24. dubna 2023

• skvěle udělaná basa
  • bassbucker s možností rozepnutí na sigle
  • skvělý zvuk
  • extrémní sustain na shortscale
  • nitrolak - faded finnish
  • velice kvalitní obal dodávaný s kytaru
  • popruh v balení
  • bohužel už se nevyrábí a velice špatně se shání
  • snímač působí křehce

Tato serie je za mě návrat Gibsonu a důkaz, že stále umí vyrobit skvělou a konzistentní kytaru. Snímač má super zvuk, tonová clona má fakt velký rozsah, krk je od shora dolu v podstatě stejně široký- super hratelnost. Ta faded uprava je perfektní. Za mě neskutečná cena na americkou produkci.

Yamaha TRBX174EW

Yamaha TRBX174EW

Přidáno: 18. dubna 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• V této cenové kategorii jde o naprosto super nástroj
SX SWB1

SX SWB1

Přidáno: 15. dubna 2023

(naposledy upraveno 15. dubna 2023)

super.

Yamaha TRBX305

Yamaha TRBX305

Přidáno: 24. března 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Nástroj je luxusní a k nákupu dárek.
Trochu mi přijde škoda, že jako dárek k basskytaře není přidán popruh. Přišlo by mi to praktičtější a k věci. Jinak spokojenost veliká.

Yamaha TRBX505

Yamaha TRBX505

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Martin

Přidáno: 23. března 2023

• Výborný zvuk
  • Pohodlný krk
  • Vypadá hezky
  • Pasivní režim - bez baterie

Drobné detaily - kolem krytu elektroniky ne úplně pěkně opracovaný okraj. Není vidět, ale je to tam.

Fender American Professional II Precision Bass

Fender American Professional II Precision Bass

Ověřený zákazník Kytary.cz Daniel

Přidáno: 14. března 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

• Kvalitní zpracování,lehká hmotnost (3,8kg),moderní prvky - bytelná kobylka,struny skrz tělo nástroje,snímače, kvalitní kufr.Nástroj mám krátce,takže nemohu posoudit,jak se bude chovat při delším používání.

Kvalitní čtyřstrunný nástroj profesionální řady,vyrobený v USA.Kufr, s certifikátem a nářadím na seřízení výztuhy krku.Díky olši použité na výrobu těla lehká hmotnost ,na hmatníku palisandr.Hardware nástroje masivní,ale lehký.Povrchová úprava matným,přibarveným lakem na javorovém krku.Tělo zřejmě polyesterový tvrdý a lesklý lak, nádherný 3- tónový sunburst, u mého kusu.Fender nabízí krásné nové odstíny, škoda,že není také u tohoto modelu úprava natural. Pickquard ve stylu šedesátých let, celkově nástroj vypadá spíše retro s moderními prvky.Z továrny hratelně seřízený.Zvukově díky moderním snímačům a ovládání nízký šum, bohaté středy a solidní basy a výšky.Hodně univerzální baskytara. Výrobce nabízí též videa s ukázkami a přehledný web. Poslední dobou Fender uvádí na trh celkem dost novinek, ceny celkem odpovídají kvalitě. Staré nástroje letí s cenou astronomicky nahoru.Škoda,že zásobování trhu není v posledních létech lepší.

Fender PLAYER JAZZ BASS FL PF

Fender PLAYER JAZZ BASS FL PF

Ověřený zákazník Kytary.cz Strašice

Přidáno: 10. března 2023

• Fifančně dostupný nástroj
  • Není to USA, ale takový rozdíl to zas není
  • S hlazenými strunami skvěle hratelný nástroj
  • Prodávají bez hlazených strun
  • hrana hmatníku je docela ostrá

Jako první můj bezpražec je to velice dobrý nástroj. Hned jsem vyměnil struny z výroby za hlazené a je to nádhera.
Ostrá hrana hmatníku při hraní nevadí.
Každý snímač má své volume, společná je tónová clona.

Fender Squier Classic Vibe 70s Precission Bass

Fender Squier Classic Vibe 70s Precission Bass

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Vladimír

Přidáno: 3. března 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Za příznivou cenu, kvalitně vyrobený nástroj. Velmi příjemné překvapení.

Zobrazuji 21 - 40 ze 399 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...20